Dr. Levent Türbedar DERMAMED Klinikleri

Power Plate ile düzenli olarak çalışmanın en büyük faydası zamandan tasarruf. Çok kısa sürede kasların %95′ini birden çalıştırma imkanını buluyoruz. Cihazın yarattığı istem dışı kasılmalar bacak, kalça ve kol gibi yerlerin dışında, sırt ve omuz gibi çok daha az harekete maruz kalan bölgelerdeki kasların bile derinlemesine çalışmasını sağlıyor. Üstelik eklem, bağ ve tendonlara ilave yük bindirmeden yapıyorsunuz bu çalışmayı”

Scott Piri Galatasaray Futbol Takımı Kondisyoneri

” Biz Athletes’ Performance Grubu olarak tüm eğitim programlarımızda Power Plate’i kullanıyoruz. Galatasaray’da ise güçlendirme çalışmalarını Power Plate üstüne kurduk. Eski sistemleri geride bıraktık. Power Plate bir fitness aletinden çok daha fazlasını veriyor. Aynı zamanda rehabilite zamanını kısalttı. Son derece geniş kullanım alanı var.” GS Dergisi Nisan 2012 sayısından.

Prof.Dr.Onur EROL

Power Plate’in verdiği özel vibrasyon kasların düzenli olarak çalışmasını sağlıyor. Yaptığımız uygulamaların sonrasında hemen hemen herkese uyguluyoruz. Vücut sıkılaştırma konusunda son derece etkili bir cihaz

Dr. Ali Kerim DİLER

Estetica Medica. Dr. Ali Kerim DİLER’in ELLE dergisinin Mayıs 2006 ayı sayısında Power Plate hakkındaki görüşleri şöyle; ” Birçok alanda ödüller almış bu cihazı biz kliniğimizde diğer sistemlerle birlikte kullanıyoruz. Aldığımız sonuç tek kelime ile mükemmel. Ocak ayından bu yana lokal yağlanmalar ve selülite karşı kullanıyoruz. Karboksi Terapi, introdermoterapi, elektrolipoliz gibi diğer tedavi yöntemleri ile kombine edildiğinde ise sinerji yaratarak çok efektif sonuçların alınmasını sağlıyor. Zira kasların çalışması tedavi edilen bölgelerdeki dokunun sıkılaşmasına neden oluyor. Ve tabii ki kilo verilmesini sağlıyor”

Uzm.Dr. Aça KAYA

“Kliniğimizde çok az cihaz kullanmaktayız. Benim esas hedefim kişinin kendi metabolizması. Uygulamalarım arasında Spor mutlaka var. Power Plate beni bu konuda çok memnun ediyor. Güvenle kullanmaktayım ”

Murat Ertürk – Master Trainer

“Power Plate belkide yüzyılın en önemli buluşlarından biri. Tüm fitness programlarını tek bir istasyonda yapmamızı sağlayan, bilinen tüm çalışma şartlarını minimum zamanda maximum verimle sağlayan muhteşem bir sistem. Zamanın çok değerli olduğu çağımızda kişiler aradıklarını kısa sürede buluyorlar”

Dr. Zafer ULUSAN

“Power Plate çok faydalı bir cihaz. Fakat kullanırken çok eğitimli ve donanımlı olmak gerekir. Eğitim ve bilgi dahilinde kullanılmadığı taktirde sonuç almak kolay değil. Biz çok faydasını görüyoruz ”

Op.Dr. Müzehher Güvenç, Op.Dr. Vasfiye Aksoy Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı. Powerslim Studio – Ümraniye

Biz hanımlara yönelik çalışan bir merkez olarak Power Plate’ i spor, zayıflama, selülit vb. amaçları dışında, menopoz ve menopoz öncesi hanımlarda kemik erimesi ve idrar kaçırma (stress incontinance ) için tedavi amaçlı kullanıyoruz. Sonuçlarından da gayet memnunuz.

Diyetisyen Taylan KÜMELİ

TayLife Diyet ve beslenme programları ile birlikte kullanıyoruz. Biz çok memnunuz, tabi ki müşterilerimizde.

Dr. Gökşin PEKYALÇIN

Florest Güzellik Merkezi Power Plate’i ilk kullanan kliniklerden biriyiz. Müşterilerimize kombine programlar ile de uyguluyoruz, ayrıca sadece Power Plate paketleri de sunuyoruz. Son derece etkili olduğunu görmekteyiz. Farklı bir cihaz ve tümüyle memnun etmekte.

Kazım AYASBEYOĞLU Master Trainer

Ben Power Plate’in Türkiye deki Master Trainer’iyim. Bununla birlikte Bağdat Caddesinde Türkiyenin ilk Stüdyosunu açtım. Şuanda 6 adet Power Plate cihazı ile müşterilerime sadece Power Plate seansları uyguluyorum. Doğru eğitim biçimi ile uygulanması şart. Çok kısa sürede tüm müşterilerimizi Power Plate bağımlısı yapıyoruz. Biz Power Plate’i “2 metrekarde spor salonu” olarak tanıtıyoruz.

Aydanur ŞİRİN Özel Eğitmen

Bir çok ünlü ismin spor danışmanlığını ve eğitmenliğini yapmaktayım. Tüm öğrencilerim Powe Plate ile çalışmaktan memnun. Sadece 15 dakikalık çalışma ile zinde olmalarını sağlamak keyif vermekte.

Tülin ŞAHİN

“Yurtdışında da Yurtiçinde de spor yaparken mutlaka Power Plate’i kullanıyorum. Bisiklete binmek kadar çok seviyorum Power Plate’i. 15 dakika = 1.5 saat spor demek. Mutlaka denemelisiniz” -Kendine ait internet sitesinden alınmıştır